Studio
Foto Video

Home | Studio Foto-Video

Praca fotograf - studio fotograficzne ANSWEAR

Nie możesz żyć bez mody, kochasz dobry design, a wszystkie trendy sezonu masz w małym palcu? Dołącz do zespołu, który dba o najdrobniejszy szczegół produktów w naszym e-sklepie. Nasi fotografowie, styliści, retuszerzy, pracownicy garderoby oraz osoby tworzące opisy produktowe na naszą stronę internetową pracują w nowoczesnym studio w Krakowie. W każdym miesiącu wykonuje się tutaj dziesiątki tysięcy zdjęć produktowych, powstają także liczne sesje specjalne.

W jakich obszarach możesz się rozwijać?

STYLIZACJE – styliści i ich asystenci codziennie pracują z modelkami i modelami, tworząc setki stylizacji produktowych. Opracowują także idee sesji zdjęciowych i projektów specjalnych.

FOTO VIDEO – fotografowie i montażyści przekuwają nasze wizje w coś rzeczywistego: zdjęcia i e-commerce, packshoty produktowe i kreatywne, liczne sesje specjalne.

RETUSZ – to prawdziwi magicy, którzy nawet z najbardziej prozaicznej fotografii wydobędą jej piękno. Zaawansowane programy do obróbki grafiki nie mają przed nimi żadnych tajemnic.

OPISY PRODUKTÓW – sprawne pióro i dbałość o szczegóły to mocne strony osób, które codziennie tworzą opisy do setek produktów znajdujących się w naszym e-sklepie.

Benefity

Ścieżka kariery

Chcesz rozwijać się jako Fotograf? A może chcesz sprawdzić się w roli Stylisty? Z nami wszystko jest możliwe – do naszego studia szukamy początkujących, jak i doświadczonych specjalistów z branży fashion. Praca w answear.com umożliwi Ci nabycie nowych umiejętności, kolejne awanse, a w razie Twoich potrzeb także pracę w innym obszarze.

Jak możesz do nas dołączyć?

Szukamy osób, które podzielają nasze wartości oraz chcą się z nami rozwijać. Prześlij nam CV w odpowiedzi na naszą ofertę pracy. Jeśli aktualnie nic Cię nie zainteresowało, możesz przesłać CV do naszej bazy. W zależności od stanowiska proces może wyglądać nieco inaczej.

  • 1.
  • ANALIZA DOKUMENTÓW aplikacyjnych i portfolio kandydata. Wszystkie aplikacje zbieramy za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego, w którym każdy dokument taki jak CV, list motywacyjny czy portfolio jest dokładnie przez nas analizowany pod kątem wymagań danego stanowiska oraz zgodności z przepisami RODO.
  • 2.
  • ROZMOWA REKRUTACYJNA - kolejny etap to rozmowa w naszym Studio. Rozmowę może poprzedzić krótki wywiad telefoniczny. Jako kandydat do pracy, w zależności od stanowiska możesz zostać poproszony również o wykonanie dodatkowych zadań.
  • 3.
  • ZADANIA PROJEKTOWE - ten etap dotyczy wyłącznie stanowisk twórczych. Wybrane osoby są proszone o wykonanie dodatkowego zadania projektowego, które pomoże nam zweryfikować ich umiejętności i sprawdzić, czy do siebie pasujemy.
  • 4.
  • OFERTA - kandydatowi, który pozytywnie przejdzie proces rekrutacji, składana jest oferta pracy. Twój przyszły przełożony opracuje dla Ciebie plan wdrożenia, który ułatwi Ci zaaklimatyzowanie się w naszej firmie, dzięki czemu poruszanie się po firmie będzie dla Ciebie szybsze i łatwiejsze.

W którym obszarze chciałbyś się rozwijać?

Iwona,
Studio Foto Video

„Moja przygoda z answear.com zaczęła się od krótkiego stażu. Teraz mogę realizować swoją pasję, jaką jest moda, każdego dnia tworząc nowe stylizacje i asystując przy niesamowitych sesjach zdjęciowych.”