Logistyka

Home | Logistyka

Praca logistyka i magazyn

Chcesz sprawdzić się w branży logistyki i wesprzeć realizację zamówień? Nasz przestronny, nowoczesny i czysty magazyn, obsługujący zamówienia ze wszystkich rynków, mieści się w Kokotowie, tuż przy obwodnicy Krakowa od strony Wieliczki i Niepołomic. W pobliżu magazynów znajdują się przystanki MPK oraz PKP. Nasi Logistycy mogą liczyć na liczne dodatkowe benefity. Praca odbywa się wyłącznie wewnątrz budynku, bez narażenia na nieprzyjemne warunki atmosferyczne czy szkodliwe pyły. Dodatkowym atutem są lekkie paczki. Praca w logistyce jest możliwa na 2 zmiany, dzięki czemu możesz połączyć etat ze studiami lub innymi obowiązkami.

W jakich obszarach możesz pracować?

PRZYJĘCIA – rozładunek i przyjęcia dostaw, a także ich późniejsza alokacja na regały półkowe

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ – kompletacja, sortowanie i pakowanie zamówień, a także kontrolowanie jakości

PROCESY WSPARCIA: tworzenie dokumentacji magazynowej, transport produktów

Benefity

Ścieżka kariery

Nasza ścieżka kariery jest przejrzysta. Umożliwiamy awanse wewnętrzne oraz wsparcie nowych managerów w ramach programu Akademia Managera. Większość naszej aktualnej kadry kierowniczej zaczynała na stanowisku Magazyniera lub Logistyka Magazynowego. Staramy się dać szansę na rozwój wszystkim wyróżniającym się pracownikom, którzy kierują się w swojej pracy naszymi wartościami.

Jak możesz do nas dołączyć?

Szukamy osób, które chcą się z nami rozwijać. W zależności od poziomu stanowiska rekrutacja może wyglądać nieco inaczej. Do Działu Logistyki na stanowisko Logistyka Magazynowego możliwe jest aplikowanie także bez CV, poprzez wypełnienie jedynie danych kontaktowych w formularzu aplikacyjnym pod ogłoszeniem. Można również przywieźć CV do naszego magazynu osobiście lub zadzwonić w godzinach 8:00 - 16:00 pod numer 798 44 22 66 w celu uzyskania dodatkowych informacji.

  • 1.
  • ANALIZA DOKUMENTÓW aplikacyjnych. Nieważne czy zaaplikowałeś poprzez nasz system rekrutacyjny czy przywiozłeś CV do naszego magazynu osobiście, każde zgłoszenie jest przez nas dokładnie analizowane pod kątem wymagań danego stanowiska.
  • 2.
  • ROZMOWA REKRUTACYJNA - rozmowa odbywa się w naszym Centrum Logistycznym. Może ją poprzedzić krótki wywiad telefoniczny. W trakcie spotkania rekrutacyjnego ze Specjalistą ds. Personalnych będziesz mógł zobaczyć, jak wygląda praca w magazynie na żywo.
  • 3.
  • OFERTA - kandydatowi, który pozytywnie przejdzie proces rekrutacji, składana jest oferta pracy. W pierwszych dniach pracy przejdziesz przez proces wdrożenia, który ułatwi Ci zaaklimatyzowanie się w naszej firmie.

W którym obszarze chciałbyś się rozwijać?

Agata,
Dział Logistyki

„Zaczynałam pracę jako logistyk magazynowy, po 3 latach zostałam awansowana na stanowisko specjalisty ds. personalnych. Praca w tym obszarze oraz nowe projekty pozwalają mi codziennie rozwijać moje umiejętności”