Home | Nasze wartości

Nasze wartości

Nie działamy tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych. Inicjujemy i angażujemy się w różnorakie projekty, np. akcję Wear & Share, #Catch The Charity, Business Run, pomoc dla domów dziecka czy szycie maseczek dla pracowników służby zdrowia. Znajdujemy i promujemy nowe talenty, które odmienią branżę fashion, poprzez Projekt Packshot i konkurs Bitwa Stylistów wspieramy projektantów, fotografów, designerów i stylistów… Do każdej akcji wkładamy całe swoje serce, chcemy bowiem pomagać i wpływać na otaczającą nas rzeczywistość.

Co nas łączy?

KREATYWNOŚĆ – od wymyślenia idei nowej kampanii po stworzenie ważnego usprawnienia w naszym magazynie: tutaj każdy pomysł jest na wagę złota. Dla nas liczy się każda myśl, która pomoże nam działać jeszcze lepiej i bardziej wydajnie. Cenimy kreatywność naszych pracowników, uwielbiamy eksperymentować i testować kolejne innowacje.

JAKOŚĆ – nie uznajemy zasady „jakoś to będzie”. W każdym obszarze, w jakim działamy, staramy się zachować wysoką jakość: od wyglądu naszej strony, poprzez obsługę klienta, skończywszy na działaniach w logistyce. Dbamy o każdy szczegół, a żaden element nie może ujść naszej uwadze. Kontrolujemy też efekty naszej pracy: analizujemy, wyciągamy wnioski i zastanawiamy się, co możemy jeszcze bardziej usprawnić.

ROZWÓJ – od początku naszego powstania wiedzieliśmy, że nie możemy stać w miejscu, dlatego rozwój to nasze drugie (a właściwie trzecie imie). Praca w branży mody i e-commerce to ciągła gotowość na zmiany, reagowanie na bieżące trendy i nowe technologie. Doceniamy zaangażowanie pracowników w poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań, motywujemy się nawzajem do pracy.

PASJA – wiemy, że ciężka praca popłaca, ale z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że bez pasji nie jest ona ani przyjemna, ani wartościowa. Dlatego to właśnie pasja przyświeca naszym działaniom na każdym polu, a zaangażowanie i entuzjazm pozwalają nam osiągać wysokie wyniki. Zrzeszamy pasjonatów różnych dziedzin, od marketingu po fanów nowoczesnych technologii, aby wspólnie tworzyć nowe oblicze mody. Kochamy to, co robimy i cieszymy się, gdy możemy podziwiać tego efekty.

WSPÓŁPRACA - nasza firma nie istniałaby, gdyby nie wzajemna współpraca! Działamy zespołowo nie tylko w pracy, ale także poza nią, angażując się w różne inicjatywy. Motywujemy się, dopingujemy nawzajem, potrafimy doceniać innych, choć stać nas także na konstruktywną krytykę. Zależy nam na atmosferze pełnej pozytywnych emocji, dlatego relacje pomiędzy pracownikami opierają się na wzajemnym szacunku, tolerancji i jasnej komunikacji.

Pracuj w Answear

ZOBACZ WSZYSTKIE OFERTY